Spazzio Diroma
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen kryty |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia | Hotel przyjazny dzieciom Sala zabaw |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Spazzio Diroma Caldas Novas oferuje szybki dostęp do takich atrakcji miasta jak Casarao, w odległości 5-minutowego spaceru.
Park wodny leży w zaledwie 1 km, a O Casarao dos Gonzaga jest około 300 m od domu wakacyjnego.
Obiekt zapewnia Gościom pełnowymiarową kuchnię oraz takie udogodnienia multimedialne jak darmowe Wi-Fi i TV.
Willa Spazzio Diroma posiada również kuchnię z lodówką, dzięki czemu można łatwo przygotować ulubione potrawy. Restauracja Empadao Goiano da Tânia, serwująca dania kuchni brazylijskiej, znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru. Z lotniska Caldas Novas do willi można dojechać samochodem w 10 min. Na miejscu do dyspozycji Gości są kryty basen oraz kryty basen.
- Lokalne atrakcje
- Casarao200 m
- Caldas Termas Clube400 m
- Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores250 m
- Park wodny700 m
- Shopping Tropical650 m
- Primeira Igreja Batista de Caldas Novas500 m
- Praca Mestre Orlando300 m
- Lenut Spa300 m
- Cine 7ª Arte350 m
- Lotniska
- Lotnisko Caldas Novas4,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Spazzio Diroma od lotniska Caldas Novas?
Willa Spazzio Diroma znajduje się 10 min jazdy od lotniska Caldas Novas. - ❓
Czy willa Spazzio Diroma posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Spazzio Diroma oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom willa Spazzio Diroma?
Willa Spazzio Diroma oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy w tej willi znajduje się zaplecze kuchenne?
Ta willa oferuje kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi. - ❓
Czy willa akceptuje zwierzęta?
Willa nie jest przyjazna zwierzętom.